Opinie przypisane do użytkownika OLX o ID: ZtgW

NEGATYWNY
2018-10-05 21:19:56

Edyta

Dziwi mnie to, że ten facet nie ma jeszcze problemom prawnych, że nie prowadzi działalność i nie odprowadza podatków i to, że administracja OLX nie zablokowała, mu konta na OLX to już pomijam. Miałam z tym panem styczność przy poprawce rynien. Pan sobie przyjeżdżał popołudniami w święta i we...ekendy i to mi nie przeszkadzało, bo praca jakoś tam szła mu. Zaczęło mi przesadzać jak, po skończonej pracy zażądał 30% więcej wynagrodzenia. Oczywiście ja nie chciałam mu zapłacić aż tyle i z miłego pana zaczął się awanturować i grozić, gdy mu powiedziałem, że wzywam, policję to dostałam, odpowiedz "może pani dzwonić i co pani im powie? " Ja zgłupiałam po tych słowach, a po chwili on dodaje " to ja im powiem, że pani mi nie chcę zapłacić i pani będzie miała problemy, a nie ja" Po tych słowach, bo te słowa zapamiętałam najbardziej, zapłaciłam temu panu umówioną kwotę i plus 20 % więcej i jeszcze bezczelnie na odchodne powiedział, że trzeba było wybrać firmę, a nie dorabiać się na malutkich.

NEGATYWNY
2018-08-28 13:34:19

Małgorzata

Facet pracuje na czarno, jak zapytasz się o fakturę to odsyła do firm dekarskich i mówi ze biorą jeszcze raz tyle co on, nawet podaje numer. Gdy dzwonisz do jednej albo drogiej firmy to okazuję się ze firmy dekarskie za tą samą usługę z fakturą i gwarancją kasują tyle samo co on albo trochę wi...cej. Na dodatek do klienta przyjeżdża na skuterku z przyczepką i małą drabiną, bardzo komicznie to wygląda. Na starcie prac zaznacza ze nie dowozi towaru i ma klient wszyto kupić, a kasuje tyle co firmy.

Dodaj własny komentarz

Ze względu na częste dodawanie komentarzy, które nie są opiniami oraz w celu poprawy ich wiarygodności wymagane jest logowanie za pomocą konta FaceBook w celu dodania nowej opinii. Prosimy kliknąć przycisk ZALOGUJ SIĘ PRZEZ FACEBOOK znajdujący się w górnym prawym rogu strony.