ZASADY OCHRONY PRYWATNOŚCI UŻYTKOWNIKÓW

DANE ZBIERANE PODCZAS KOSZYSTANIA Z SERIWSU
W trakcie wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące tej wizyty, np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.


WYKORZYSTYWANIE ZEBRANYCH DANYCH
Dane zebrane o użytkowniku nigdy nie były, nie są i nie będą odsprzedawane lub udostępniane podmiotom trzecim. Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia użytkownikowi zalogowania się do naszego systemu. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, wszystkie zebrane dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadkach naruszenia Regulaminu serwisu, naruszenia prawa lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić dane użytkownika organom wymiaru sprawiedliwości.


PRZECHOWYWANIE ZEBRANYCH DANYCH
Dane użytkownika będą przechowywane tak długo, jak długo aktywne będzie konto, dane użytkownika będą potrzebne do świadczenia usług lub dopóki jest to wymagane do wypełnienia naszych zobowiązań prawnych. Aby usunąć dodane przez Ciebie treści należy lub zażądać od nas zaprzestania wykorzystywania danych osobowych w celu świadczenia usług, należy skontaktować się z nami pod adresem skrinszot@wp.pl Na wszelkie zapytania odpowiemy w ciągu 30 dni.